Próximos partidos de todos los equipos de la S.D. Indautxu

SOCIEDAD DEPORTIVA INDAUTXU KIROL-ELKARTEA

Athletic Club Diputación Foral de Bizkaia Bilbao Kirolak
  • español
  • euskera

Competición >> Próximo Partido

Emakumezkoa Lurraldekoa Lurralde Maila / Territorial Femenino

Jardunaldia / Jornada: 13     Eguna / Día: 26/03/2017     Ordua / Hora: 09:00     Tokia / Lugar: P.M. Rekalde


S.D. Indautxu

///
///


Mungia

Lurraldekoa Lehentasunezko Maila / Preferente

Jardunaldia / Jornada: 27     Eguna / Día: 25/03/2017     Ordua / Hora: 17:30     Tokia / Lugar: Errebalde


Uritarra

///
///


S.D. Indautxu

Gazteak Lehentasunezko Maila / Juvenil División Preferente

Jardunaldia / Jornada: 25     Eguna / Día: 26/03/2017     Ordua / Hora: 16:15     Tokia / Lugar: Ibarsusi


Otxarkoaga

///
///


S.D. Indautxu

Gazteak Bigarren Maila / Juvenil Segunda División

Jardunaldia / Jornada: 25     Eguna / Día: 26/03/2017     Ordua / Hora: 12:30     Tokia / Lugar: Bolue


Bizkerre

///
///


>S.D. Indautxu

Kadeteak Lehentasunezko Maila / Cadete División Preferente

Jardunaldia / Jornada: 25     Eguna / Día: 25/03/2017     Ordua / Hora: 09:15     Tokia / Lugar: Soloarte


Baskonia

///
///


S.D. Indautxu

Kadeteak Lehenengo Maila / Cadete Primera División

Jardunaldia / Jornada: 25     Eguna / Día: 26/03/2017     Ordua / Hora: 17:30     Tokia / Lugar: Galindo


Sestao River

///
///


S.D. Indautxu

Haurrenak A / Infantil A

Jardunaldia / Jornada: 22     Eguna / Día: 25/03/2017     Ordua / Hora: 18:30     Tokia / Lugar: Iparralde


S.D. Indautxu

///
///


Gazteluzarra

Haurrenak B / Infantil B

Jardunaldia / Jornada: 22     Ordua / Día: 25/03/2017     Ordua / Hora: 13:00     Tokia / Lugar: Los Llanos


Portugalete

///
///


S.D. Indautxu

Haurrenak C / Infantil C

Jardunaldia / Jornada: 18     Eguna / Día: 25/03/2017     Ordua / Hora: 09:00     Tokia / Lugar: Arteaga


Erandio

///
///


S.D. Indautxu

Kimuak A / Alevín A

Jardunaldia / Jornada: 22     Eguna / Día: 25/03/2017     Ordua / Hora: 13:00     Tokia / Lugar: Parque Rivas


Portugalete/p>

///
///


S.D. Indautxu

Kimuak B / Alevín B

Jardunaldia / Jornada: 19     Eguna / Día: 25/03/2017     Ordua / Hora: 10:00     Tokia / Lugar: Iparralde


S.D. Indautxu

///
///


Larramendi

Kimuak C / Alevín C

Jardunaldia / Jornada: 17     Eguna / Día: 00/00/2017     Ordua / Hora: 00:00     Tokia / Lugar:


///
///


Kimuak D / Alevín D

Jardunaldia / Jornada: 17     Eguna / Día: 00/00/2017     Ordua / Hora: 00:00     Tokia / Lugar:


///
///


Kimuak E / Alevín E

jardunaldia / Jornada: 16     Eguna / Día: 26/03/2017     Ordua / Hora: 13:30     Tokia / Lugar: Aitxarte


Loyola Indautxu

///
///


S.D. Indautxu

Benjaminak A / Benjamín A

Jardunaldia / Jornada: 18     Eguna / Día: 25/03/2017     Ordua / Hora: 11:15     Tokia / Lugar: Iparralde


S.D. Indautxu

///
///


Danok Bat

Benjaminak B / Benjamín B

Jardunaldia / Jornada: 16     Eguna / Día: 25/03/2017     Ordua / Hora: 10:20     Tokia / Lugar: Artxanda


Moraza

///
///


S.D. Indautxu

Benjaminak C / Benjamín C

Jardunaldia / Jornada: 18     Eguna / Día: 00/00/2017     Ordua / Hora: 00:00     Tokia / Lugar: Maiona B


///
///


Benjaminak D / Benjamín D

Jardunaldia / Jornada: 16     Eguna / Día: 25/03/2017     Ordua / Hora: 09:00     tokia / Lugar: Iparralde


S.D. Indautxu

///
///


Union Sport San Vicente

Eskola 2009 A / Escuela 2009 A

Jardunaldia / Jornada: 21     Eguna / Día: 25/03/2017     Ordua / Hora: 14:30     Tokia / Lugar: Iparralde


S.D. Indautxu

///
///


Astrabuduako

Eskola 2009 B / Escuela 2009 B

Jardunaldia / Jornada: 7     Eguna / Día: 00/00/2017     Ordua / Hora: 00:00     Tokia / Lugar: Ibarreta


///
///


Eskola 2010 A / Escuela 2010 A

Jardunaldia / Jornada: 21     Eguna / Día: 26/03/2017     Ordua / Hora: 13:30     tokia / Lugar: Iparralde


S.D. Indautxu

///
///


Romo

Eskola 2010 B / Escuela 2010 B

Jardunaldia / Jornada: 7     Eguna / Día: 00/00/2017     Ordua / Hora: 00:00     Tokia / Lugar: Iparralde


///
///


Eskola 2011 / Escuela 2011

Jardunaldia / Jornada: 03     Eguna / Día: 25/03/2017     Ordua / Hora: 13:00     Tokia / Lugar:


Lagun Artea

///
///


S.D. Indautxu