Todos los resultados de la S.D. Indautxu

SOCIEDAD DEPORTIVA INDAUTXU KIROL-ELKARTEA

Athletic Club Diputación Foral de Bizkaia Bilbao Kirolak
  • español
  • euskera

Txapelketa >> Emaitzak

Emakumezkoa Lurraldekoa Lurralde Maila / Territorial Femenino

Jardunaldia / Jornada: 15     Eguna / Día: 09/04/2017     Ordua / Hora: 20:00     Tokia / Lugar: Iparralde

1
S.D. Indautxu

///
///

3
Ortuella

Lurraldekoa Lehentasunezko Maila / Preferente

Jardunaldia / Jornada: 29     Eguna / Día: 08/04/2017     Ordua / Hora: 15:45     Tokia / Lugar: Soloarte

1
Baskonia

///
///

1
S.D. Indautxu

Gazteak Lehentasunezko Maila / Juvenil División Preferente

Jardunaldia / Jornada: 27     Eguna / Día: 08/04/2017     Ordua / Hora: 18:15     Tokia / Lugar: Iparralde

5
Basurto

///
///

0
S.D. Indautxu

Gazteak Bigarren Maila / Juvenil Segunda División

Jardunaldia / Jornada: 27     Eguna / Día: 08/04/2017     Ordua / Hora: 16:00     Tokia / Lugar: Iparralde

1
Basurto

///
///

3
>S.D. Indautxu

Kadeteak Lehentasunezko Maila / Cadete División Preferente

Jardunaldia / Jornada: 27     Eguna / Día: 09/04/2017     Ordua / Hora: 10:15     Tokia / Lugar: Colegio Urdaneta

5
Urdaneta

///
///

0
S.D. Indautxu

Kadeteak Lehenengo Maila / Cadete Primera División

Jardunaldia / Jornada: 27     Eguna / Día: 09/04/2017     Ordua / Hora: 09:15     Tokia / Lugar: Iparralde

1
Basurto

///
///

2
S.D. Indautxu

Haurrenak A / Infantil A

Jardunaldia / Jornada: 24     Eguna / Día: 08/04/2017     Ordua / Hora: 12:30     Tokia / Lugar: Iparralde


S.D. Indautxu

///
///


Sestao River

Haurrenak B / Infantil B

Jardunaldia / Jornada: 24     Ordua / Día: 08/04/2017     Ordua / Hora: 09:00     Tokia / Lugar: Txolon

1
Amorebieta

///
///

1
S.D. Indautxu

Haurrenak C / Infantil C

Jardunaldia / Jornada: 20     Eguna / Día: 08/04/2017     Ordua / Hora: 12:45     Tokia / Lugar: Etxezuri

2
La Salle

///
///

0
S.D. Indautxu

Kimuak A / Alevín A

Jardunaldia / Jornada: 24     Eguna / Día: 00/00/2017     Ordua / Hora: 00:00     Tokia / Lugar: Gobela

1
Santa Marta

///
///

2
S.D. Indautxu

Kimuak B / Alevín B

Jardunaldia / Jornada: 21     Eguna / Día: 00/00/2017     Ordua / Hora: 00:00     Tokia / Lugar: Iparralde


S.D. Indautxu

///
///


Athletic

Kimuak C / Alevín C

Jardunaldia / Jornada: 2     Eguna / Día: 08/04/2017     Ordua / Hora: 10:00     Tokia / Lugar: Iparralde

10
S.D. Indautxu

///
///

3
Abadiño

Kimuak D / Alevín D

Jardunaldia / Jornada: 2     Eguna / Día: 08/04/2017     Ordua / Hora: 10:30     Tokia / Lugar: Sarriena

2
Lagun Artea

///
///

2
S.D. Indautxu

Kimuak E / Alevín E

jardunaldia / Jornada: 18     Eguna / Día: 08/04/2017     Ordua / Hora: 10:30     Tokia / Lugar: Pol Zorroza

2
Zazpi Landa

///
///

3
Erandio

Benjaminak A / Benjamín A

Jardunaldia / Jornada: 1     Eguna / Día: 08/04/2017     Ordua / Hora: 12:45     Tokia / Lugar: Ibarreta

4
Retuerto

///
///

5
S.D. Indautxu

Benjaminak B / Benjamín B

Jardunaldia / Jornada: 18     Eguna / Día: 08/04/2017     Ordua / Hora: 11:15     Tokia / Lugar: Salesianos

1
Salesianos

///
///

4
S.D. Indautxu

Benjaminak C / Benjamín C

Jardunaldia / Jornada: 6     Eguna / Día: 08/04/2017     Ordua / Hora: 10:30     Tokia / Lugar: Maiona B

3
Danok Bat

///
///

1
S.D. Indautxu

Benjaminak D / Benjamín D

Jardunaldia / Jornada: 18     Eguna / Día: 08/04/2017     Ordua / Hora: 10:00     tokia / Lugar: Iparralde

3
S.D. Indautxu

///
///

1
Portugalete

Eskola 2009 A / Escuela 2009 A

Jardunaldia / Jornada: 23     Eguna / Día: 09/04/2017     Ordua / Hora: 12:45     Tokia / Lugar: Maiona C

4
Danok Bat

///
///

1
S.D. Indautxu

Eskola 2009 B / Escuela 2009 B

Jardunaldia / Jornada: 7     Eguna / Día: 00/00/2017     Ordua / Hora: 00:00     Tokia / Lugar: Ibarreta

4
Sestao River

///
///

2
S.D.Indautxu

Eskola 2010 A / Escuela 2010 A

Jardunaldia / Jornada: 23     Eguna / Día: 09/04/2017     Ordua / Hora: 00:00     tokia / Lugar:


Descansa

///
///


S.D. Indautxu

Eskola 2010 B / Escuela 2010 B

Jardunaldia / Jornada: 7     Eguna / Día: 00/00/2017     Ordua / Hora: 00:00     Tokia / Lugar: Iparralde


///
///


Eskola 2011 / Escuela 2011

Jardunaldia / Jornada: 5     Eguna / Día: 09/04/2017     Ordua / Hora: 13:30     Tokia / Lugar: Iparralde

5
S.D. Indautxu

///
///

1
Iturrigorri