Todos los resultados de la S.D. Indautxu

SOCIEDAD DEPORTIVA INDAUTXU KIROL-ELKARTEA

Athletic Club Diputación Foral de Bizkaia Bilbao Kirolak
  • español
  • euskera

Competición >> Resultados

Emakumezkoa Lurraldekoa Lurralde Maila / Territorial Femenino (Fin liga)

Jardunaldia / Jornada: 18     Eguna / Día: 06/05/2017     Ordua / Hora: 19:00     Tokia / Lugar: Iparralde

2
S.D. Indautxu

///
///

1
Ibaiondo

Lurraldekoa Lehentasunezko Maila / Preferente

Jardunaldia / Jornada: 33     Eguna / Día: 14/05/2017     Ordua / Hora: 20:00     Tokia / Lugar:

1
Gurutzeta

///
///

1
S.D. Indautxu

Gazteak Lehentasunezko Maila / Juvenil División Preferente (Fin liga)

Jardunaldia / Jornada: 30     Eguna / Día: 07/05/2017     Ordua / Hora: 17:50     Tokia / Lugar: Iparralde

2
S.D. Indautxu

///
///

1
Union Sport

Gazteak Bigarren Maila / Juvenil Segunda División (Fin liga)

Jardunaldia / Jornada: 30     Eguna / Día: 07/05/2017     Ordua / Hora: 10:30     Tokia / Lugar: Iparralde

6
S.D. Indautxu

///
///

8
Zuazo

Kadeteak Lehentasunezko Maila / Cadete División Preferente (Fin liga)

Jardunaldia / Jornada: 30     Eguna / Día: 07/05/2017     Ordua / Hora: 15:45     Tokia / Lugar: Iparralde

4
S.D. Indautxu

///
///

3
Cultural

Kadeteak Lehenengo Maila / Cadete Primera División (Fin liga)

Jardunaldia / Jornada: 30     Eguna / Día: 07/05/2017     Ordua / Hora: 12:30     Tokia / Lugar: Iparralde

4
S.D. Indautxu

///
///

1
Ugeraga

Haurrenak A / Infantil A (Fin liga)

Jardunaldia / Jornada: 26     Eguna / Día: 06/05/2017     Ordua / Hora: 13:30     Tokia / Lugar: Iparralde

1
S.D. Indautxu

///
///

2
Trapagaran

Haurrenak B / Infantil B

Jardunaldia / Jornada: 28     Ordua / Día: 13/05/2017     Ordua / Hora: 11:30     Tokia / Lugar: Iparralde

4
Arenas

///
///

0
S.D. Indautxu

Haurrenak C / Infantil C (Fin liga)

Jardunaldia / Jornada: 22     Eguna / Día: 06/05/2017     Ordua / Hora: 11:15     Tokia / Lugar: San Miguel Gallarta

1
Gallarta

///
///

4
S.D. Indautxu

Kimuak A / Alevín A

Jardunaldia / Jornada: 26     Eguna / Día: 06/05/2017     Ordua / Hora: 09:00     Tokia / Lugar: Iparralde

1
S.D. Indautxu

///
///

7
Santutxu

Kimuak B / Alevín B

Jardunaldia / Jornada: 24     Eguna / Día: 13/05/2017     Ordua / Hora: 10:45     Tokia / Lugar: Iparralde

3
S.D. Indautxu

///
///

4
Loiola Indautxu

Kimuak C / Alevín C

Jardunaldia / Jornada: 5     Eguna / Día: 13/05/2017     Ordua / Hora: 10:15     Tokia / Lugar:

1
Peña Athl. Santurtzi

///
///

1
S.D. Indautxu

Kimuak D / Alevín D

Jardunaldia / Jornada: 5     Eguna / Día: 13/05/2017     Ordua / Hora: 13:00     Tokia / Lugar: Iparralde

0
S.D. Indautxu

///
///

4
Lagun Artea

Kimuak E / Alevín E (Fin liga)

jardunaldia / Jornada: 18     Eguna / Día: 08/04/2017     Ordua / Hora: 10:30     Tokia / Lugar: Pol Zorroza


Zazpi Landa

///
///


Erandio

Benjaminak A / Benjamín A (Fin liga)

Jardunaldia / Jornada: 2     Eguna / Día: 29/04/2017     Ordua / Hora: 10:15     Tokia / Lugar: Iparralde

9
S.D. Indautxu

///
///

1
Retuerto Sport

Benjaminak B / Benjamín B (Fin liga)

Jardunaldia / Jornada: 18     Eguna / Día: 06/05/2017     Ordua / Hora: 11:15     Tokia / Lugar: Salesianos

2
San Pedro

///
///

10
S.D. Indautxu

Benjaminak C / Benjamín C (Fin liga)

Jardunaldia / Jornada: 8     Eguna / Día: 29/04/2017     Ordua / Hora: 10:15     Tokia / Lugar: Iparralde

2
S.D. Indautxu

///
///

2
Barakaldo

Benjaminak D / Benjamín D (Fin liga)

Jardunaldia / Jornada: 18     Eguna / Día: 06/05/2017     Ordua / Hora: 10:00     tokia / Lugar: Iparralde

1
San Pedro

///
///

5
S.D. Indautxu

Eskola 2009 A / Escuela 2009 A

Jardunaldia / Jornada: 25     Eguna / Día: 13/05/2017     Ordua / Hora: 09:00     Tokia / Lugar:

4
Lagun Artea

///
///

3
S.D. Indautxu

Eskola 2009 B / Escuela 2009 B

Jardunaldia / Jornada: 7     Eguna / Día: 13/05/2017     Ordua / Hora: 00:00     Tokia / Lugar: Iparralde

6
S.D. Indautxu

///
///

2
Somorrostro

Eskola 2010 A / Escuela 2010 A

Jardunaldia / Jornada: 25     Eguna / Día: 13/05/2017     Ordua / Hora: 11:45     tokia / Lugar: IparraldeSarriena

6
S.D. Indautxu

///
///

0
Erandio

Eskola 2010 B / Escuela 2010 B

Jardunaldia / Jornada: 7     Eguna / Día: 13/05/2017     Ordua / Hora: 00:00     Tokia / Lugar:

4
Somo

///
///

2
S.D. Indautxu

Eskola 2011 / Escuela 2011

Jardunaldia / Jornada: 7     Eguna / Día: 06/05/2017     Ordua / Hora: 10:45     Tokia / Lugar: Iparralde

0
S.D. Indautxu

///
///

15
Santutxu